H A K K I M I Z D A

İ M A L A T I M I Z

F O T O  G A L E R İ

İ L E T İ Ş İ M

ÇOOK ÖZEL ET - HAKKIMIZDA

Çook Özel Et 1978 yılından beri dana eti başta olmak üzere, kıyma kuşbaşı sucuk,köfte çeşitleri gibi çok çeşitli ürün kategorisi ile sektörde hizmet vermektedir.

Teknolojinin ve hijyen kuralarının en güzel şekilde oluşturulduğu ve uygulandığı bir ortamda üretimine devam eden Çook Özel Et, güvenilir ürünlerin tüketiciye sunulması amacıyla, düzgün işleyen bir sistemin oluşturulması ve korunması temeline dayalı anlayışına sahiptir.

Tüm ürünleri %100 doğal olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir. En sevilen lezzetleri, en sağlıklı ürünleri, en son teknolojiyi kullanarak müşterilerine sunmayı amaç haline getiren Çook Özel Et, Göçmen Köfte çeşitlerini Türk mutfağı ile tanıştırarak yeni lezzetleri değerli müşterilerin damak tadına sunmaktadır.

Sürekli gelişim ve sürekli yenilik düşüncesini prensip haline getiren Çook Özel Et, tarım ve köy işleri bakanlığının izniyle et üretim işleme konusunda gereken belgelere sahiptir.

Türk Gıda Kodeksine uygun üretmiş olduğumuz ürünler toptancılık firmaları, oteller, restoranlar, catering firmaları gibi pek çok kuruluş aracılığı ile tüketiciye sunulmaktadır.

Çook Özel Et, çalışanlara sürekli verilen sağlıklı gıda ve hijyen eğitimlerine büyük bir önem vermektedir.

Güvenilir ürünlerin tüketiciye ulaştırılması amacıyla, ham ürünün kaynağından başlayarak, son kullanıcıya kadar üretimin tüm evrelerinde ürünlerini sıkı bir denetime tabi tutulmaktadır. 

KÖFTE ÇEŞİTLERİ

SUCUK ÇEŞİTLERİ

KARIŞIK DÖNER

PİŞMİŞ TAVUK DÖNER

PİŞMİŞ SUCUK DÖNER

FÜME ET

PİŞMİŞ DÖNER

ET ÇEŞİTLERİ

 

 
ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | MENÜ | İMALATIMIZ | İNSAN KAYNAKLARI | FOTO GALERİ | İLETİŞİM |

Copyright © 2014 - Çook Özel Et ve Et Ürünleri – Web: www.cookozelet.com E Mail - info@cookozelet.com

Yiğitler Mh.Otosansit C9. Sk. 26.Blok No: 41/43 Yıldırım - BURSA - Tel. 0224 341 02 00 - Tüm Hakları Saklıdır 2014